Yazı Arama Motoru Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz..

Şifre:


Serhat Demirtaş

Serhat Demirtaş

Mail Gönder
Sistemdeki Toplam Yazı Sayısı: 148
Serhat Demirtaş TÜM KÖŞE YAZILARI

Panik atak!

23.09.2014

Yazarımız Serhat Demirtaş, Başakşehir-Trabzonspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Trabzonspor'u batırıyorlar!

20.09.2014

Trabzon'da 'olağanüstü' çabalarla sık sık gündeme getirilen kongre çalışmaları ne zaman zayıflarsa o zaman da 'Trabzonspor batıyor' isimli ölümsüz eser vizyona giriyor.

Grubun başrolü belli

19.09.2014

Metalist'i grubun en sert deplasmanı olarak kabul ederek başlarsak, Trabzonspor'un Ukrayna'da aldığı 3 puanın ne kadar iyi bir iş olduğunu daha rahat anlatabiliriz.

Şimdilik bu kadar!

15.09.2014

Gazetemiz yazarlarından Serhat Demirtaş, Trabzonspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

Trabzon ve Vahid hocanın sınavı

14.09.2014

Gazetemiz yazarlarından Serhat Demirtaş, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesinde görüşlerini yazdı.

Bu kez başka

07.09.2014

Trabzonspor'un kadrosunun 1-2 oyuncu hariç tamamen değişmesi, Fenerbahçe maçları öncesinde ve içinde yaşanan negatif psikolojinin ortadan kalkması adına bir avantaj sayılabilir. Bu tip maçların her türünü oynamış Vahid hoca da kulübede bir adım önde duruyor. Eğer bu tabloya Trabzon şehri ve Bordo-Ma...

Trabzonspor'un mazereti olamaz

01.09.2014

Doğrusu, daha sezonun ilk haftasında Bosingwa, Özer ile Cardozo başta olmak üzere takımın ve sistemin çok önemli 3 oyuncusundan yoksun olarak başlamak Trabzonspor adına ciddi bir şanssızlık.

Trabzon'da Vahid Hoca etkileri!

29.08.2014

İlk günlerde 'motivasyon' odaklı olduğunu düşündüğümüz 'samimi' açıklamalarının dozunu 'gereksiz' noktasına çıkartan ve sanki Trabzonspor ile aylardır konuşmuyor, buranın gerçeklerini bilmiyormuş gibi davranan Vahid Hoca'nın bu kez eylemi ile söylemi de çelişti.

Serhat Demirtaş adlı yazarın, bu sitede yayınlanan tüm köşe yazıları sadece yazarı ve yazıyı yazmış olduğu kurumu bağlamaktadır.